FC Almere
Media Inschrijf formulier Contactformulier RIVM registratie Agenda Facebook logo
MediaInschrijf formulier ContactformulierRIVM registratie Agenda

Standen 2020/2021


Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 Purmersteijn 1 1 0 0 37 3 0
2 HBOK 1 1 0 0 33 0 0
3 FC Aalsmeer 1 1 0 0 33 2 0
4 ASV Arsenal 1 1 0 0 31 0 0
5 Zandvoort s.v. 1 1 0 0 31 0 0
6 AMVJ 1 0 1 0 11 1 0
7 DVVA csv. 1 0 1 0 11 1 0
8 Waterwijk asc 1 0 1 0 11 1 0
9 FC Zaandam 1 0 1 0 11 1 0
10 Marken sv. 1 0 0 1 02 3 0
11 EDO hfc 1 0 0 1 00 1 0
12 OSV 1 0 0 1 00 1 0
13 Jong Holland 1 0 0 1 00 3 0
14 Almere FC 1 0 0 1 03 7 0



Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 DVVA csv. 3 1 1 0 0 37 0 0
2 Meer De sv. 2 1 1 0 0 35 0 0
3 Waterwijk asc 2 1 1 0 0 36 2 0
4 ASV Arsenal 3 1 1 0 0 34 1 0
5 WV-HEDW 5 1 1 0 0 35 4 0
6 BFC 2 0 0 0 0 00 0 0
7 CSW 3 0 0 0 0 00 0 0
8 Almere FC 3 1 0 0 1 04 5 0
9 AFC 3 1 0 0 1 01 4 0
10 Amstelveen/Heemraad 2 1 0 0 1 02 6 0
11 Ouderkerk sv. 2 1 0 0 1 00 5 0
12 Breukelen FC 2 1 0 0 1 00 7 0



Onder 19 competitie (najaar A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC JO19-1 1 1 0 0 35 1 0
2 Wasmeer JO19-1 1 1 0 0 35 1 0
3 Graveland 's JO19-1 1 1 0 0 34 2 0
4 Sporting Almere JO19-1 1 1 0 0 34 2 0
5 AS'80 JO19-1 1 1 0 0 32 1 0
6 Zuidvogels HSV De JO19-1 0 0 0 0 00 0 0
7 NVC JO19-1 1 0 0 1 01 2 0
8 Forza Almere JO19-1 1 0 0 1 02 4 0
9 Robinhood s.v. JO19-1 1 0 0 1 02 4 0
10 BFC JO19-2 1 0 0 1 01 5 0
11 VVZ '49 JO19-1 1 0 0 1 01 5 0
12 Zuidvogels HSV De JO19-1 0 0 0 0 00 0 0



Onder 19 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Argon JO19-2 1 1 0 0 37 1 0
2 DSS JO19-1 1 1 0 0 36 1 0
3 Zandvoort s.v. JO19-1 1 1 0 0 33 1 0
4 HBC JO19-1 1 1 0 0 34 3 0
5 SCW JO19-1 0 0 0 0 00 0 0
6 Spaarnwoude sv. JO19-1 0 0 0 0 00 0 0
7 VVC fc JO19-2 0 0 0 0 00 0 0
8 AMVJ JO19-1 1 0 0 1 03 4 0
9 UNO vv JO19-2 1 0 0 1 01 3 0
10 Amstelveen/Heemraad JO19-3 1 0 0 1 01 6 0
11 Almere FC JO19-3 1 0 0 1 01 7 0



Onder 16 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Buitenboys sc. JO16-2 1 1 0 0 36 1 0
2 UVV JO16-2 1 1 0 0 36 1 0
3 RKAVIC JO16-1 1 1 0 0 35 2 0
4 Legmeervogels JO16-2 1 1 0 0 33 1 0
5 Almere FC JO16-2 0 0 0 0 00 0 0
6 RCH JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
7 Victoria JO16-3 0 0 0 0 00 0 0
8 Zuidvogels HSV De JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
9 vv Zwanenburg JO16-1 1 0 0 1 01 3 0
10 NFC JO16-1 1 0 0 1 02 5 0
11 Meern De JO16-4 1 0 0 1 01 6 0
12 Vecht de JO16-1 1 0 0 1 01 6 0



Onder 17 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Eemnes JO17-1 1 1 0 0 34 1 0
2 SDO JO17-1 1 1 0 0 35 3 0
3 Baarn sv JO17-1 1 1 0 0 32 1 0
4 Almere FC JO17-1 1 0 1 0 12 2 0
5 Hoogland JO17-2 1 0 1 0 12 2 0
6 Victoria JO17-3 1 0 1 0 11 1 0
7 VVZA JO17-1 1 0 1 0 11 1 0
8 Buitenboys sc. JO17-2 0 0 0 0 00 0 0
9 Huizen JO17-2 0 0 0 0 00 0 0
10 AFC Quick 1890 JO17-2 1 0 0 1 01 2 0
11 DOSC JO17-1 1 0 0 1 03 5 0
12 Laren 99 sv JO17-1 1 0 0 1 01 4 0



Onder 16 competitie (najaar A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 Spakenburg JO16-1 1 1 0 0 36 0 0
2 Hooglanderveen JO16-1 1 1 0 0 36 1 0
3 SDO JO16-1G 1 1 0 0 34 1 0
4 JSV Nieuwegein JO16-2 1 1 0 0 32 1 0
5 Almere FC JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
6 Delta Sports '95 FC JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
7 Soest SO JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
8 TOV JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
9 DOVO JO16-1 1 0 0 1 01 2 0
10 Wasmeer JO16-1 1 0 0 1 01 4 0
11 Laren 99 sv JO16-1 1 0 0 1 01 6 0
12 AFC Quick 1890 JO16-1 1 0 0 1 00 6 0



Onder 14 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 FC Weesp JO14-2 1 1 0 0 36 0 0
2 HBOK JO14-1 1 1 0 0 36 2 0
3 SDO JO14-2 1 1 0 0 37 4 0
4 Altius JO14-2 1 1 0 0 36 3 0
5 Buitenboys sc. JO14-3 1 1 0 0 32 1 0
6 Almere FC JO14-2 0 0 0 0 00 0 0
7 Nederhorst vv JO14-1 0 0 0 0 00 0 0
8 BFC JO14-4 1 0 0 1 01 2 0
9 RAP sv. JO14-1 1 0 0 1 04 7 0
10 NVC JO14-2 1 0 0 1 03 6 0
11 AFC MO14-1 1 0 0 1 02 6 0
12 Victoria JO14-3 1 0 0 1 00 6 0



Onder 15 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Graveland 's JO15-2 1 1 0 0 314 3 0
2 Bilt De FC JO15-3 1 1 0 0 313 4 0
3 UVV JO15-2 1 1 0 0 34 2 0
4 Almere FC JO15-3 1 1 0 0 34 3 0
5 CSW JO15-2 0 0 0 0 00 0 0
6 Hercules JO15-3 0 0 0 0 00 0 0
7 Huizen JO15-3 0 0 0 0 00 0 0
8 FC Weesp JO15-3 1 0 0 1 03 4 0
9 Hertha JO15-3 1 0 0 1 02 4 0
10 PVCV JO15-5 1 0 0 1 04 13 0
11 Victoria JO15-4 1 0 0 1 03 14 0



Onder 14 competitie (najaar A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 AFC IJburg JO14-1 1 1 0 0 38 2 0
2 Altius JO14-1 1 1 0 0 36 2 0
3 Almere FC JO14-1 1 1 0 0 34 2 0
4 Buitenboys sc. JO14-1 1 1 0 0 33 2 0
5 TOG MO14-1 1 1 0 0 32 1 0
6 Zuidoost United JO14-1 0 0 0 0 00 0 0
7 NVC JO14-1 1 0 0 1 02 3 0
8 AS'80 JO14-2 1 0 0 1 01 2 0
9 SDO JO14-1 1 0 0 1 02 4 0
10 Huizen JO14-1 1 0 0 1 02 6 0
11 Dijk De asv JO14-2 1 0 0 1 02 8 0



Onder 13 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 DOB JO13-1 1 1 0 0 39 1 0
2 Forza Almere JO13-2 1 1 0 0 38 1 0
3 Waterwijk asc JO13-7 1 1 0 0 35 2 0
4 AS'80 JO13-8 1 1 0 0 33 2 0
5 Buitenboys sc. JO13-4 1 0 1 0 14 4 0
6 FC Weesp JO13-2 1 0 1 0 14 4 0
7 DRC JO13-3 0 0 0 0 00 0 0
8 Sporting Almere JO13-4 0 0 0 0 00 0 0
9 BFC JO13-6 1 0 0 1 02 3 0
10 Almere FC JO13-3 1 0 0 1 02 5 0
11 Muiderberg sc. JO13-1 1 0 0 1 01 8 0
12 AFC IJburg JO13-8 1 0 0 1 01 9 0



Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie

#GWGLVP+-PM
1 Sporting Almere JO11-3 3 3 0 0 925 7 0
2 Buitenboys sc. JO11-4 3 2 0 1 614 7 0
3 Waterwijk asc JO11-8 3 2 0 1 610 10 0
4 AS'80 JO11-7 3 1 0 2 38 12 0
5 FC Weesp JO11-3 3 1 0 2 37 19 0
6 Almere FC JO11-3 3 0 0 3 06 15 0



G-Voetbal Zaterdag (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 KDO sv G1 1 1 0 0 37 0 0
2 Faja Lobi KDS G1 1 1 0 0 36 3 0
3 Woudenberg G1 1 1 0 0 34 2 0
4 VVIJ G1 1 0 0 1 02 4 0
5 Delta Sports G1G 1 0 0 1 03 6 0
6 Almere FC G1G 1 0 0 1 00 7 0



Mannen 35+ Zaterdag

#GWGLVP+-PM
1 AH'78 35+1 1 1 0 0 37 0 0
2 Wartburgia asv 35+3 1 1 0 0 34 1 0
3 TOB Rksv 35+5 1 1 0 0 33 2 0
4 IJsselmeervogels 35+1 1 1 0 0 31 0 0
5 Almere FC 35+1 0 0 0 0 00 0 0
6 BZC'13 35+1 0 0 0 0 00 0 0
7 Zuidvogels HSV De 35+2 0 0 0 0 00 0 0
8 NiTA 35+1 1 0 0 1 02 3 0
9 TABA afc 35+1 1 0 0 1 00 1 0
10 AFC 35+1 1 0 0 1 01 4 0
11 TOB Rksv 35+4 1 0 0 1 00 7 0



Onder 13 competitie (najaar A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 DHSC JO13-1 1 1 0 0 39 0 0
2 Graveland 's JO13-1 1 1 0 0 37 0 0
3 Spakenburg JO13-1 1 1 0 0 33 0 0
4 Zuidvogels HSV De JO13-1 1 1 0 0 34 2 0
5 BFC JO13-3 1 1 0 0 32 1 0
6 AFC Quick 1890 JO13-1 0 0 0 0 00 0 0
7 Huizen JO13-1 1 0 0 1 01 2 0
8 SDO JO13-1 1 0 0 1 02 4 0
9 Almere FC JO13-1 1 0 0 1 00 3 0
10 TOV JO13-1 1 0 0 1 00 7 0
11 Waterwijk asc JO13-4 1 0 0 1 00 9 0



Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie

#GWGLVP+-PM
1 Sporting Almere JO12-5 3 3 0 0 923 10 0
2 Almere FC JO12-2 3 2 0 1 626 11 0
3 Victoria JO12-7 3 2 0 1 625 13 0
4 AS'80 JO12-7 3 1 0 2 311 14 0
5 Buitenboys sc. JO12-8 3 1 0 2 38 22 0
6 Buitenboys sc. JO12-9 3 0 0 3 07 30 0



Mannen Zondag reserve

#GWGLVP+-PM
1 Hooglanderveen 5 1 1 0 0 36 0 0
2 Graveland 's 3 1 1 0 0 34 1 0
3 Hoogland 7 1 1 0 0 33 1 0
4 Soest SO 7 1 1 0 0 33 1 0
5 Hoogland 10 1 0 1 0 12 2 0
6 Sterrenwijk 7 1 0 1 0 12 2 0
7 Allen Weerbaar 4 1 0 1 0 11 1 0
8 BFC 2 1 0 1 0 11 1 0
9 Almere FC 3 1 0 0 1 01 3 0
10 Kampong 23 1 0 0 1 01 3 0
11 Waterwijk asc 6 1 0 0 1 01 4 0
12 Buitenboys sc. 8 1 0 0 1 00 6 0



Mannen 35+ Zondag

#GWGLVP+-PM
1 NVC 35+1 1 1 0 0 312 1 0
1 NVC 35+1 1 1 0 0 312 1 0
2 Almere FC 35+2 1 1 0 0 38 0 0
2 Almere FC 35+2 1 1 0 0 38 0 0
3 Sloterdijk avv. 35+1 1 1 0 0 36 4 0
3 Sloterdijk avv. 35+1 1 1 0 0 36 4 0
4 ASC De Volewijckers 35+1 1 1 0 0 35 4 0
4 ASC De Volewijckers 35+1 1 1 0 0 35 4 0
5 Almere FC 35+1 0 0 0 0 00 0 0
5 Almere FC 35+1 0 0 0 0 00 0 0
6 SV Rood-Wit Zaanstad 35+1 0 0 0 0 00 0 0
6 SV Rood-Wit Zaanstad 35+1 0 0 0 0 00 0 0
7 TOG 35+1 1 0 0 1 04 5 0
7 TOG 35+1 1 0 0 1 04 5 0
8 Kwadijk 35+1 1 0 0 1 04 6 0
8 Kwadijk 35+1 1 0 0 1 04 6 0
9 Ilpendam 35+1 1 0 0 1 00 8 0
9 Ilpendam 35+1 1 0 0 1 00 8 0
10 VVU Ardahanspor 35+1 1 0 0 1 01 12 0
10 VVU Ardahanspor 35+1 1 0 0 1 01 12 0



Meiden Onder 19 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Ouderkerk sv. MO19-1 1 1 0 0 39 0 0
2 TOV MO19-1 1 1 0 0 37 3 0
3 Gooi 't sc MO19-2 1 1 0 0 34 3 0
4 ST Kockengen/Kamerik MO19-1 1 0 1 0 12 2 0
5 Soest SO MO19-1 1 0 1 0 12 2 0
6 Almere FC MO19-1 0 0 0 0 00 0 0
7 Graveland 's MO19-1 0 0 0 0 00 0 0
8 OSM '75 MO19-1 0 0 0 0 00 0 0
9 Victoria MO19-1 1 0 0 1 03 4 0
10 CSW MO19-2 1 0 0 1 03 7 0
11 Zuidvogels HSV De MO19-1 1 0 0 1 00 9 0



Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC VR30+1 0 0 0 0 00 0 0
1 Almere FC VR30+1 0 0 0 0 00 0 0
2 Almere FC VR30+2 0 0 0 0 00 0 0
2 Almere FC VR30+2 0 0 0 0 00 0 0
3 AS'80 VR30+1 0 0 0 0 00 0 0
3 AS'80 VR30+1 0 0 0 0 00 0 0
4 Waterwijk asc VR30+3 0 0 0 0 00 0 0
4 Waterwijk asc VR30+3 0 0 0 0 00 0 0



Meiden Onder 13 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 SDO MO13-1 1 1 0 0 35 1 0
2 Huizen MO13-1 1 1 0 0 33 1 0
3 Almere FC MO13-1 1 1 0 0 32 0 0
4 WV-HEDW MO13-2 1 0 0 1 01 3 0
5 Spakenburg MO13-2 1 0 0 1 00 2 0
6 Victoria MO13-1 1 0 0 1 01 5 0



Meiden Onder 15 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC MO15-2 1 1 0 0 310 0 0
2 Swift MO15-2 1 1 0 0 36 3 0
3 GeuzenMiddenmeer MO15-1 1 1 0 0 35 2 0
4 Buitenboys sc. MO15-1 1 1 0 0 33 0 0
5 FC Weesp MO15-1 1 1 0 0 33 0 0
6 Ouderkerk sv. MO15-1 1 1 0 0 36 4 0
7 Kadoelen sv. MO15-3 1 0 0 1 04 6 0
8 Meer De sv. MO15-1 1 0 0 1 03 6 0
9 AFC IJburg MO15-3 1 0 0 1 02 5 0
10 Waterwijk asc MO15-3 1 0 0 1 00 3 0
11 WV-HEDW MO15-2 1 0 0 1 00 3 0
12 Buitenveldert sc. MO15-4 1 0 0 1 00 10 0



Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie

#GWGLVP+-PM
1 BFC MO11-2 3 3 0 0 916 2 0
2 Almere FC MO11-1 3 2 0 1 617 2 0
3 AS'80 MO11-2 2 1 0 1 33 9 0
4 Muiden sc. MO11-1 2 0 0 2 02 5 0
5 Waterwijk asc MO11-2 2 0 0 2 01 21 0
6 Waterwijk asc MO11-2 0 0 0 0 00 0 0



Mannen KNVB beker Amateurs poule

#GWGLVP+-PM
1 Montfoort S.V.'19 3 2 1 0 77 1 0
2 Merino's de 3 2 0 1 66 6 0
3 Benschop 3 1 0 2 32 6 0
4 Almere FC 3 0 1 2 13 5 0



Mannen beker reserve poule

#GWGLVP+-PM
1 Buitenveldert sc. 2 3 3 0 0 919 2 0
2 Almere FC 3 3 2 0 1 69 9 0
3 ASV Arsenal 3 3 1 0 2 36 8 0
4 Altius 2 3 0 0 3 02 17 0



Mannen beker reserve zondag poule

#GWGLVP+-PM
1 FIT avv 10 3 2 1 0 710 6 0
2 Almere FC 3 3 1 1 1 411 6 0
3 WV-HEDW 12 3 1 0 2 36 10 0
4 Muiden sc. 2 3 1 0 2 37 12 0



Veteranen beker poule

#GWGLVP+-PM
1 Zuidvogels HSV De 35+1 3 3 0 0 916 4 0
2 VVGA 35+1 3 2 0 1 617 3 0
3 Almere FC 35+1 3 1 0 2 35 14 0
4 EDO (U) 35+2 3 0 0 3 04 21 0



Veteranen beker zondag poule

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC 35+2 3 3 0 0 920 1 0
2 Rijp (de) 35+1 3 2 0 1 65 10 0
3 Zouaven (de) 35+1 3 0 1 2 15 8 0
4 West Frisia 45+1 3 0 1 2 12 13 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule

#GWGLVP+-PM
1 AS'80 JO19-1 3 3 0 0 915 3 0
2 TOV JO19-1 3 2 0 1 620 7 0
3 Hooglanderveen JO19-2 3 1 0 2 38 12 0
4 Almere FC JO19-3 3 0 0 3 01 22 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule

#GWGLVP+-PM
1 Nieuw Sloten sv JO17-1 3 2 0 1 69 5 0
2 Almere FC JO17-1 3 1 1 1 45 6 0
3 VVC fc JO17-1 3 1 1 1 45 8 0
4 AMVJ JO17-1 3 1 0 2 37 7 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule

#GWGLVP+-PM
1 AFC JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
2 Alliance '22 sv. JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
3 Almere FC JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
4 Always Forward JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
5 FC Amsterdam JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
6 Argon JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
7 AS'80 JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
8 BFC JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
9 Breukelen FC JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
10 Buitenboys sc. JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
11 Buitenveldert sc. JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
12 Delta Sports '95 FC JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
13 DEM (RKVV) JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
14 DESTO JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
15 Diemen sv. JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
16 Dijk De asv JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
17 DOVO JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
18 DSS JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
19 DWS afc JO16-2 0 0 0 0 00 0 0
20 EDO hfc JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
21 Focus '07 JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
22 JOGA Fortius asv JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
23 Fortuna Wormerveer sv JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
24 Geinoord Nieuwegein JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
25 Hercules JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
26 Hillegom sv JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
27 Hoofddorp s.v. JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
28 Hooglanderveen JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
29 Houten JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
30 AFC IJburg JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
31 IJsselmeervogels JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
32 IVV JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
33 Jonathan JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
34 JSV Nieuwegein JO16-2 0 0 0 0 00 0 0
35 JSV Nieuwegein JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
36 Kampong JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
37 Kampong JO16-2 0 0 0 0 00 0 0
38 Kolping Boys JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
39 Laren 99 sv JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
40 Legmeervogels JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
41 Maarssen JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
42 Meern De JO16-2 0 0 0 0 00 0 0
43 Meern De JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
44 NVC JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
45 Olympia Haarlem JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
46 Onze Gezellen JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
47 PVCV JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
48 AFC Quick 1890 JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
49 Reiger Boys JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
50 RKAVIC JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
51 Robinhood s.v. JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
52 RODA '23 Rksv JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
53 Roda '46 JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
54 SCH '44 JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
55 Schagen United JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
56 SDO JO16-1G 0 0 0 0 00 0 0
57 SDZ JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
58 Soest SO JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
59 Spakenburg JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
60 Sporting Martinus JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
61 TOS-Actief JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
62 TOV JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
63 UNO vv JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
64 UVV JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
65 Victoria JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
66 Volendam (rkav) JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
67 ASC De Volewijckers JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
68 VVA/Spartaan JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
69 VVC fc JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
70 VVIJ JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
71 Wasmeer JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
72 Waterwijk asc JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
73 Woerden JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
74 WV-HEDW JO16-1 0 0 0 0 00 0 0
75 Zeeburgia avv JO16-1 0 0 0 0 00 0 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC JO15-2 3 2 1 0 715 3 0
2 AS'80 JO15-4 3 2 1 0 713 6 0
3 Dijk De asv JO15-2 3 1 0 2 36 18 0
4 Buitenboys sc. JO15-2 3 0 0 3 02 9 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule

#GWGLVP+-PM
1 Buitenboys sc. JO13-3 2 2 0 0 67 2 0
2 BFC JO13-7G 2 1 0 1 311 6 0
3 Almere FC JO13-3 2 0 0 2 03 13 0
4 BFC JO13-7G 1 0 0 1 01 4 0



Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 19 poule

#GWGLVP+-PM
1 Purmersteijn MO19-1 2 2 0 0 615 3 0
2 Almere FC MO19-1 2 1 1 0 46 4 0
3 ST West Frisia/Dindua MO19-2 3 1 0 2 38 8 0
4 GSV MO19-1 3 0 1 2 16 20 0



Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 13 poule

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC MO13-1 3 3 0 0 913 2 0
2 Waterwijk asc MO13-1 3 2 0 1 67 2 0
3 Amstelveen/Heemraad MO13-1 3 1 0 2 39 5 0
4 GeuzenMiddenmeer MO13-1 3 0 0 3 00 20 0



Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 15 poule

#GWGLVP+-PM
1 Waterwijk asc MO15-2 3 3 0 0 916 3 0
2 Graveland 's MO15-1 3 2 0 1 612 7 0
3 BFC MO15-2 3 1 0 2 34 13 0
4 Almere FC MO15-2 3 0 0 3 04 13 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule

#GWGLVP+-PM
1 Laren 99 sv JO14-1 2 2 0 0 623 1 0
2 Buitenboys sc. JO14-2 2 2 0 0 68 2 0
3 Almere FC JO14-2 3 1 0 2 39 24 0
4 BFC JO14-5 3 0 0 3 06 19 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 1e ronde

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC JO14-1 0 0 0 0 00 0 0
2 BFC JO14-2 0 0 0 0 00 0 0



GGespeeld
WGewonnen
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen
PMPunten mindering