Agenda Direct lid worden Word vrijwilliger! Facebook logo
FC Almere
Agenda Word vrijwilliger!Direct lid worden

Team indeling 2018/2019


Alleen favorite

G voetbal

G Team

() favorite
Trainer: Gert van Dijk
Training
wo 19:00 - 20:30 9-Pupillen
vr 18:30 - 20:00 2A-Half veld




Senioren

Almere FC 1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Jamal Yahiaoui
Training
di 20:00 - 22:00 2A-Half veld kl. 6 Bezet zaterdag 1/2
do 20:00 - 22:00 2A-Half veld kl. 6 Bezet zaterdag 1/2
Yahiaoui, Abdelkarim
Overige staf
Adriaans, Michel
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Bakker, Dyonn
Teamspeler
Bakker, Nick
Teamspeler
Barkema, Scott
Teamspeler
Blieck, Mike de
Teamspeler
Blommestijn, Koen
Teamspeler
Bouwmeester, Gary
Teamspeler
Breet, Nikolai de
Teamspeler
Burgemeestre, Dennis
Teamspeler
Dobbe, Allard
Teamspeler
Dongen, Peter van
Teamspeler
Ghoudou, Abdoulzahim
Teamspeler
Griffioen, Ricky
Teamspeler
Hof, Tjeerd
Teamspeler
Kolk, Ricardo
Teamspeler
Kool, Ramon
Teamspeler
Korthuis, Jerryl
Teamspeler
Mulders, Nick
Teamspeler
Onkenhout, Roger
Teamspeler
Paraiso, Thiago
Teamspeler
Portengen, Tim
Teamspeler
Prins, Kevin
Teamspeler
Rood, Mitchel
Teamspeler
Sefiani, Amine Bilal
Teamspeler
Smit, Mitchell
Teamspeler
Smitz, Barry
Teamspeler
Sta van Uiter, Justin
Teamspeler
Steengraver, Ruben
Teamspeler
Vermeij, Kevin
Teamspeler
Vermeulen, Nordin
Teamspeler
Yahiaoui, Abdelkarim
Teamspeler
Zand, Mert
Teamspeler
Afgeschermd
Technische staf
Verboom, Robert
Technische staf
Yahiaoui, Jamal
Technische staf

Almere FC 2

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
di 20:00 - 22:00 2B Half veld kl. 5 Groot
do 20:00 - 22:00 2B Half veld kl. 5 Groot
Leeuwen, Jacobus van
Overige staf
Arnaud De Calavon, Francois
Teamspeler
Hooites, Sam
Teamspeler
Bakker, Nick
Teamspeler
Griffioen, Ricky
Teamspeler
Zand, Mert
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Burgemeestre, Dennis
Teamspeler
Onkenhout, Roger
Teamspeler
Sefiani, Amine Bilal
Teamspeler
Steengraver, Ruben
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Blommestijn, Koen
Teamspeler
Mulders, Nick
Teamspeler
Portengen, Tim
Teamspeler
Sta van Uiter, Justin
Teamspeler
Veer, Benjamin van 't
Technische staf
Afgeschermd
Technische staf

Almere FC 2

(Zondag) favorite
Trainer:
Training
wo 20:30 - 22:00 3B-Kunst
vr 20:00 - 21:30 2A-Half veld
Zietara, Tobiasz
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Bartoszewski, Karol
Teamspeler
Bralski, Arkadiusz
Teamspeler
Gajek, Tomasz
Teamspeler
Gloskiewicz, Mariusz
Teamspeler
Koper, Andrzej
Teamspeler
Kretkowski, Krzysztof
Teamspeler
Rutka, Piotr
Teamspeler
Sejbuk, Marcin
Teamspeler
Smigielski, Pawel
Teamspeler
Stepniewski, Norbert
Teamspeler

Almere FC 3

(Zondag) favorite
Trainer:
Training
wo 20:30 - 22:00 5B Gras
vr 20:00 - 21:30 3B-Kunst
Bouman, Colly
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Brug, Dennis van de
Teamspeler
Bulder, Darcey
Teamspeler
Burgers, Dennis
Teamspeler
Gimenez, Armando
Teamspeler
Hoogewoonink, Dennie C.
Teamspeler
Imak, Guray
Teamspeler
Plomp, Djem
Teamspeler
Scholte, Liam
Teamspeler
Schuurman, Jurgen
Teamspeler
Tas, R. van der
Teamspeler
Timmers, Franklin
Teamspeler
Wiggers, Rick
Teamspeler
Zwart, Timothy
Teamspeler
Eversdijk, Nick
Teamspeler
Afgeschermd
Technische staf

Almere FC 3

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 20:30 - 22:00 3B-Kunst
wo 20:30 - 22:00 3B-Kunst
Afgeschermd
Overige staf
Grinsven, Renger Ranier
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Bakker, Kevin
Teamspeler
Brandenburgh, Marco
Teamspeler
Bulo, Defiano
Teamspeler
Dijk, Nick van
Teamspeler
Dokter, Dylan
Teamspeler
Dongen, Maarten van
Teamspeler
Gaag, Jan Willem van der
Teamspeler
Helderman, Jordy
Teamspeler
Hesel, Mats
Teamspeler
Koldenhoven, Steven van
Teamspeler
Loupatty, Milan
Teamspeler
Peters, Jordan
Teamspeler
Pluijm, Jeffrey van der
Teamspeler
Sasabone, Timo
Teamspeler
Smart, Ryan
Teamspeler
Westland, Maarten
Teamspeler
Winters, Dennis
Teamspeler
Grinsven, Renger Ranier
Teamspeler
Hesel, Mats
Technische staf

Almere FC 4

(Zaterdag) favorite
Trainer: Ferry Bone
Training
ma 20:30 - 22:00 2B Half veld
wo 20:30 - 22:00 5A Gras
Sangers, Rob
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Bokhorst, Dennis
Teamspeler
Bone, Davey
Teamspeler
Bone, Jimmy
Teamspeler
Dohle, Mike
Teamspeler
Kloosterhuis, Michael
Teamspeler
Kroon, Rick
Teamspeler
Lootsma, Mark
Teamspeler
Molenaar, Mitchell
Teamspeler
Navarrete, Donny
Teamspeler
Sangers, Nick
Teamspeler
Wezenberg, Joey
Teamspeler
Winkeler, Davey
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Bone, Ferry
Technische staf

Almere FC 4

(Zondag) favorite
Trainer:
Training
wo 20:30 - 22:00 2B Half veld
vr 20:00 - 21:30 3A Kunst
Fens, Damyan
Overige staf
Fens, Remco
Overige staf
Abba, Amine
Teamspeler
Abba, Nassim
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Diender, Max
Teamspeler
Doost, Farzad
Teamspeler
Fens, Damyan
Teamspeler
Hammad, Omar
Teamspeler
Kieft, Jeffrey
Teamspeler
Lozekoot, Maurice
Teamspeler
Monen, Jules
Teamspeler
Niesen, Wesley
Teamspeler
Pappot, Yorick
Teamspeler
Pierik, Jordy
Teamspeler
Scheij, Thomas
Teamspeler
Seyfollahi, Arash
Teamspeler
Wessels, Bosley
Teamspeler
Woerden, Kai
Teamspeler
Hilderink, Bashar
Teamspeler
Scheij, Thomas
Technische staf

Almere FC 5

(Zondag) favorite
Trainer:
Training
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Dahy, Julian
Teamspeler
Dogan, Berat
Teamspeler
Faress, Sofyan
Teamspeler
Lo-Asioe, Jay
Teamspeler
Parker, Myron
Teamspeler
Petrick, Leroy
Teamspeler
Plessius, Nicky
Teamspeler
Schut, Ringo
Teamspeler
Stede, Marcelino van der
Teamspeler
Tolstra, Jordy
Teamspeler
Tolstra, Sven
Teamspeler

Almere FC 35+1

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
di 19:00 - 20:30 3B-Kunst
Dool, Ricardo
Overige staf
Koenen, Henry
Overige staf
Puzic, Elvir
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Bargjari, Mohammed Reza
Teamspeler
Koenen, Henry
Teamspeler
Tanis, Eric
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Hamming, M.
Teamspeler
Vries, Erwin de
Teamspeler
Sibbing, Marco
Teamspeler
Dool, Ricardo
Teamspeler
Gorissen, Peter
Teamspeler
Martens, Ed
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Bulten, Bram
Teamspeler
Bungener, Remco
Teamspeler
Melgers, Richard
Teamspeler
Puzic, Elvir
Teamspeler
Swartz, Arlo
Teamspeler
Wezenbeek, Robin
Teamspeler

Almere FC 35+1

(Zondag) favorite
Trainer:
Training
do 19:00 - 20:30 2B Half veld
Borgstede, Ab
Overige staf
Wolters van der Weij, Peter
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Borgstede, Ab
Teamspeler
Fulpen, Koen van
Teamspeler
Halsema, Jeffrey
Teamspeler
Hoek, Frank vd
Teamspeler
Ike, Arnout
Teamspeler
Kalloe, Rudi
Teamspeler
Mc Millan, Ross
Teamspeler
O'Brien, Karl
Teamspeler
Schouten, Michael
Teamspeler
Wolters van der Weij, Peter
Teamspeler

Almere FC 35+2

(Zondag) favorite
Trainer:
Training
do 19:00 - 20:30 2B Half veld
Winkel, Joost van
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Beek, Michael van
Teamspeler
Grouw, Mark la
Teamspeler
Haselbekke, Erwin
Teamspeler
Henze, Franky
Teamspeler
Kuiter, Maarten
Teamspeler
Punt, Brian
Teamspeler
Schellings, Jeremy
Teamspeler
Siliakus, Aron
Teamspeler
Vos, Patrick
Teamspeler
Weesie, Robin
Teamspeler
Winkel, Joost van
Teamspeler
Winters, Marco
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Grosmann, Mark
Teamspeler




Senioren Vrouwen

Almere FC VR1

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 20:30 - 22:00 2A-Half veld
wo 20:30 - 22:00 2A-Half veld
Bockweg, Dick
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Dollard, Juanita
Teamspeler
Dumas, Sabine
Teamspeler
Ekkelenkamp, Elisa
Teamspeler
Hameren, Bobbi van
Teamspeler
Luitjes, Chameral
Teamspeler
Luitjes, Donnevier
Teamspeler
Mathurin, Charlany
Teamspeler
Neslo, Geneva
Teamspeler
Oosten, Denise
Teamspeler
Vermast, Mikki
Teamspeler
Vermeulen, Saskia
Teamspeler
Vlugt, Esmeralda de
Teamspeler
Wielingen, Afansia
Teamspeler
Sandaal, Lando
Technische staf

Almere FC VR35+1

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
Gille, Monique
Overige staf
Buitenhuis, Francisca
Teamspeler
Collé, Sonja
Teamspeler
Kruijer, Eija
Teamspeler
Verduijn, Corina
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Bigot, Leonie
Teamspeler
Bruin, Marianne de
Teamspeler
Lageman, Ramona
Teamspeler
Niewöhner, Agnes
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Pruim, Cindy
Teamspeler
Steengraver, Irma
Teamspeler
Steengraver, Irma
Technische staf




Onder 9

Almere FC JO8-1

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
di 16:00 - 17:00 2A-1 Kwart veld
do 16:00 - 17:00 2B Half veld
Afgeschermd
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Damartzis, Akis
Teamspeler
Jansen, Ribian
Teamspeler
Jubithana, Rayn
Teamspeler
Pijlman, Sam
Teamspeler
Remers, Quinn
Teamspeler
Wijders, Kiyan
Teamspeler
Os, Richard van
Technische staf

Almere FC JO8-2

(Zaterdag) favorite
Trainer: Jamal Bouhali
Training
di 16:00 - 17:00 2B Half veld
do 16:00 - 17:00 2B Half veld
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Ammers, Luca van
Teamspeler
Bouhali, Rayan
Teamspeler
Boulahrouz, Rayan
Teamspeler
Hageman, Stefano
Teamspeler
Miloudi, Zubair el
Teamspeler
Oudenrijn, Bart van den
Teamspeler
Bouhali, Jamal
Technische staf
Afgeschermd
Technische staf

Almere FC JO8-3

(Zaterdag) favorite
Trainer: Orville Struiken
Training
di 16:00 - 17:00 2A-Half veld
do 16:00 - 17:00 2A-1 Kwart veld
Afgeschermd
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Armee, Ferenc
Teamspeler
Purperhart, Sidney
Teamspeler
Smid, Colin
Teamspeler
Duker, Michel
Technische staf
Struiken, Orville
Technische staf

Almere FC JO9-1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Remco van der Wiel
Training
di 17:30 - 19:00 2B-1
do 17:30 - 19:00 2B-1
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Bouhali, Nassir
Teamspeler
Boussettati, Saifaddin El
Teamspeler
Cheikh, Illias Mobarak
Teamspeler
Houhoud, Nasr-Eddine
Teamspeler
El Yaakoubi, Anouar
Technische staf

Almere FC JO9-2

(Zaterdag) favorite
Trainer: Remco van der Wiel
Training
di 17:30 - 19:00 2B-2
do 17:30 - 19:00 2B-2
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Aznadi, Issam
Teamspeler
Chaibi, Raouan
Teamspeler
El Yaakoubi, Anouar
Technische staf

Almere FC JO9-3

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 16:45 - 17:45 9-Pupillen
wo 16:45 - 17:45 2A-1 Kwart veld
Bouchlarhem, Rachid
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Belfqih, Omar
Teamspeler
Bouchlarhem, Amine
Teamspeler
Burg, Jaro van den
Teamspeler
Cevat, Lennie
Teamspeler
Houten, Nick van
Teamspeler
Mertens, Milan
Teamspeler

Almere FC JO9-4

(Zaterdag) favorite
Trainer: Patrick Mul
Training
ma 16:45 - 17:45 10-Pupillen
wo 16:45 - 17:45 2A-2
Afgeschermd
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Msahal, Akram
Teamspeler
Sterk, Kyan
Teamspeler
Toornstra, Noah
Teamspeler
Mul, Patrick
Technische staf

Almere FC JO9-5

(Zaterdag) favorite
Trainer: Ralf Bergamin
Training
ma 16:45 - 17:00 2B-1
wo 16:45 - 17:45 10-Pupillen
Nijboer, Raymond
Overige staf
Terschegget, Jeroen
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Belhajji, Anouar
Teamspeler
Jones, Xavhinio
Teamspeler
Moorselaar, Jayden van
Teamspeler
Terschegget, Rick
Teamspeler
Zandvliet, Jahjari
Teamspeler
Bergamin, Ralf
Technische staf

Almere FC, JO9-7M

(Zaterdag) favorite
Trainer: Michel Duker
Training
Duker, Michel
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Arnaud de Calavon, Megan
Teamspeler
Florijn, Maura
Teamspeler
Holtslag, Elin Tess
Teamspeler




Onder 11

Almere FC JO10-1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Lorenzo Koning
Training
di 17:30 - 19:00 2A-1 Kwart veld
do 17:30 - 19:00 3A-1
Afgeschermd
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Harper, Jayden
Teamspeler
Teunissen, Jermo
Teamspeler
Wartes, Jahmairo
Teamspeler
Koning, Lorenzo
Technische staf
Afgeschermd
Technische staf

Almere FC JO10-2

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 16:45 - 17:45 2B-1
wo 16:45 - 17:45 3B-2
Afgeschermd
Overige staf
Nijhuis, Arno
Overige staf
Stavenuiter, Milo
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Alberts, Thijs
Teamspeler
Baarle, Dennis van
Teamspeler
Lannooy, Gersony de
Teamspeler
Lannooy, Keslayne de
Teamspeler
Nijhuis, Tycho
Teamspeler
Stavenuiter, Rick
Teamspeler
Hameren, Bobbi van
Technische staf

Almere FC JO10-3

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 16:45 - 17:45 2B-2
wo 16:45 - 17:45 3A-1
Afgeschermd
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Grant, Cherano
Teamspeler
Afgeschermd
Technische staf

Almere FC JO10-4

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 16:45 - 17:45 3B-1
wo 16:45 - 17:45 2B-1
Fens, Remco
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Ek, Senna
Teamspeler
Fens, Thomas
Teamspeler
Hagenbeek, Dylan
Teamspeler
Riekerk, Benjamin
Teamspeler
Riekerk, Danny
Technische staf

Almere FC JO11-1

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
di 17:30 - 19:00 2A-2
do 17:30 - 19:00 2A-2
Winkel, Joost van
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Bruggen, Joshua van
Teamspeler
Mol, Sebastiaan
Teamspeler
Pop, Patric
Teamspeler
Wilsterman, Jayden
Teamspeler
Afgeschermd
Technische staf

Almere FC JO11-2

(Zaterdag) favorite
Trainer: Adrian Rijmers
Training
ma 17:45 - 19:00 3B-1
wo 17:45 - 19:00 6B-1 Gras
Ait el Haj, Youssef
Overige staf
Aaras, Haytham
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Ait el Haj, Hicham
Teamspeler
Amelo, Shae
Teamspeler
Bezuijen, Yerano
Teamspeler
Garcia Moes, Dani Jose
Teamspeler
Hageman, Valentino
Teamspeler
Rijmers, Finn
Teamspeler
Sluis, Beau van der
Teamspeler
Rijmers, Adrian
Technische staf

Almere FC JO11-3

(Zaterdag) favorite
Trainer: M Hoever
Training
ma 16:45 - 17:45 3B-2
do 18:00 - 19:30 5B Gras
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Frankel, Rychano
Teamspeler
Hemelrijk, Yustin
Teamspeler
Juwett, Ilias
Teamspeler
Kas, Dylan
Teamspeler
Romeo, Rehuel
Teamspeler
Smit, Jamie de
Teamspeler
Hoever, M
Technische staf




Onder 11 Meiden

Almere FC MO11-1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Jeffrey Halsema
Training
wo 16:45 - 17:45 3B-2
Halsema, Jeffrey
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Grant, Isaira
Teamspeler
Hahn, Megan
Teamspeler
Halsema, Jenne-Lynn
Teamspeler
Hogenberg, Sem
Teamspeler
Hoogewerf, Shavon
Teamspeler
Rijmers, Evi
Teamspeler
Slob, Iris
Teamspeler
Westerbeek, Amber
Teamspeler

Almere FC MO11-2

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 17:45 - 19:00 2B-1
wo 16:45 - 17:45 3B-1
Duker, Michel
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Daamen, Noa
Teamspeler
Medema, Valérie
Teamspeler
Smid, Sophie
Teamspeler
Smit, Xena
Teamspeler
Wong, Willemijn
Teamspeler




Onder 13

Almere FC JO12-1

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 16:45 - 17:45 3A-1
do 19:00 - 19:30 5A Gras
Teunis, Evert-Jan
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Es, Maurice van
Teamspeler
Gowrising, Avinash
Teamspeler
Jari, Rayan el
Teamspeler
Jong, Jim de
Teamspeler
Leer, Zahir
Teamspeler
Pop, Vladimir
Teamspeler
Spee, Ruben
Teamspeler
Straten, Ian van
Teamspeler
Teunis, Robbert
Teamspeler
Amar, Yair
Teamspeler
Afgeschermd
Technische staf

Almere FC JO12-2

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 17:45 - 19:00 6A-1 Gras
wo 17:45 - 19:00 3A-2
Drijgers, Vincent
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Atssilali, Soufyan
Teamspeler
Blijleven, Remco
Teamspeler
Brummelhaus, Lyssa
Teamspeler
Drijgers, Raf
Teamspeler
Hoek, Keano van
Teamspeler
Hood, Gio
Teamspeler
Huussen, Kevin
Teamspeler

Almere FC JO12-3

(Zaterdag) favorite
Trainer: Haidar Sharif
Training
ma 17:45 - 19:00 6A-2 Gras
do 18:00 - 19:30 6B-Gras
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Fransberg, Kemaro
Teamspeler
Hamans, Desley
Teamspeler
Kasim, Junaid
Teamspeler
Laverman, Dano
Teamspeler
Sharif, Haidar
Technische staf
Sharif, Haidar
Technische staf

Almere FC JO12-4

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 17:45 - 19:00 3B-2
wo 17:45 - 19:00 11 Pupillen
Lunstroo, Daniëlle
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Holtslag, Jesse
Teamspeler
Lunstroo, Tim
Teamspeler
Riekerk, Noah
Teamspeler
Verduijn, Troy
Teamspeler
Riekerk, Danny
Technische staf

Almere FC JO13-1

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
di 17:30 - 19:00 3A Kunst
do 17:30 - 19:00 3A Kunst
Pestman-Schoordijk, Brenda
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Agbomson, Timothee
Teamspeler
Ait El Fassi, Samir
Teamspeler
Amraui, Ilyas
Teamspeler
Bachir, Rayan el
Teamspeler
Boutaajajin, Adil
Teamspeler
Claassen, Royce
Teamspeler
Douma, Filbert Aghedo
Teamspeler
Kraneveldt, Kevin
Teamspeler
Pestman, Yanick
Teamspeler
Staats, Noah
Teamspeler
Yaakoubi, Salah-eddine El
Teamspeler
Beek, Daniël te
Teamspeler
El Yaakoubi, Anouar
Technische staf

Almere FC JO13-2

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 17:45 - 19:00 6B-2 Gras
wo 17:45 - 19:00 2B-1
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Bendanon, Shani
Teamspeler
Bohaddou, Youssef
Teamspeler
Bruining, Mijah
Teamspeler
Brunst, Jomar
Teamspeler
Danning, Lorayno
Teamspeler
Dijk, Sietse van
Teamspeler
Dool, Denley
Teamspeler
Goeloe, Ian
Teamspeler
Kartaloglu, Ogulcan
Teamspeler
Khodabaks, Iedjaaz
Teamspeler
Sluis, Sem van der
Teamspeler
Vreden, Jayhlen
Teamspeler
Sandaal, Lando
Technische staf

Almere FC JO13-3

(Zaterdag) favorite
Trainer: Mark Prins
Training
ma 17:45 - 19:00 2B-2
wo 17:45 - 19:00 9-Pupillen
Akachar, Mohamed
Teamspeler
Batuk, Yusuf
Teamspeler
Brunings, Morinho
Teamspeler
Ettaibi, Nasreddine
Teamspeler
Heer, Jay de
Teamspeler
Jones, Lichaino
Teamspeler
Lemmeren, Fernando van
Teamspeler
Mahdi, Ali
Teamspeler
Pranaware, Reshyne
Teamspeler
Prins, Lenn
Teamspeler
Roks, Paskal
Teamspeler
Vasco, Miguel
Teamspeler
Voogd, Brandon de
Teamspeler
Voogd, Jason de
Teamspeler
Zee, Buster van der
Teamspeler
Mahdi, Cinan
Technische staf
Prins, Mark
Technische staf
Vasco, Miguel
Technische staf

Almere FC JO13-4

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 17:45 - 19:00 6B-2 Gras
wo 17:45 - 19:00 2B-2
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Amlal, Safouane
Teamspeler
Blokker, Sven
Teamspeler
Ewaart, Sammi
Teamspeler
Galstjan, Gurgen
Teamspeler
Hamstra, Bas
Teamspeler
Jettari, Rida el
Teamspeler
Meergartt, Stijn
Teamspeler
Slieker, Kamiel
Teamspeler
Slieker, Mikkel
Teamspeler
Stiekema, Demba
Teamspeler
Verschuur, Jordy
Teamspeler
Zeroual, Amir
Teamspeler
Meergartt, Mark
Technische staf

Almere FC JO13-2007-1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Tjeerd Hof
Training
di 17:30 - 19:00 3B-Kunst
do 17:30 - 19:00 3B-1
Breeuwer, Nathasja
Overige staf
Hof, Tjeerd
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Baas, Gianny
Teamspeler
Bali, Sami el
Teamspeler
Bigot, Luca
Teamspeler
Elsing, Wessel
Teamspeler
Herman, Dion
Teamspeler
Hernandez, Ocean
Teamspeler
Meivogel, Bram
Teamspeler
Miloudi, Rayan el
Teamspeler
Niemel, Chigelny
Teamspeler
Purperhart, Xavje
Teamspeler
Breeuwer, Dylan
Teamspeler
Hof, Tjeerd
Technische staf
Miloudi, Mo el
Technische staf




Onder 15

Almere FC JO14-1

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 17:45 - 19:00 2A-Half veld
wo 17:45 - 19:00 5B Gras
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Asiabi Eshghi, Rayin
Teamspeler
Balestracci, Finn
Teamspeler
Brummelhaus, Daan
Teamspeler
Koster, Colin
Teamspeler
Linden, Danny van der
Teamspeler
Mohr, Djayren
Teamspeler
Rosier, Xander
Teamspeler
Ruighaver, Viggo
Teamspeler
Schenk, Daan
Teamspeler
Snijdelaar, Milan
Teamspeler
Teunis, Jordy
Teamspeler
Krams, Marc
Technische staf

Almere FC JO14-2

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 17:45 - 19:00 5B Gras
wo 17:45 - 19:00 2A-Half veld
Abdullah, Yousef
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Es, Arnaud van
Teamspeler
Franken, Collin
Teamspeler
Heide, Joshua van der
Teamspeler
Kleijnen, Thijmen
Teamspeler
Loots, Owen
Teamspeler
Loots, Timo
Teamspeler
Martinez, Jaylian
Teamspeler
Reppenhagen, Klaudiusz
Teamspeler
Heide, Stefan van der
Technische staf

Almere FC JO15-1

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
di 19:00 - 20:30 2B Half veld
do 19:00 - 20:30 3A Kunst
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Ait el Fassi, Amine
Teamspeler
Aretz, Sem
Teamspeler
Bonaparte, Tristan
Teamspeler
Costa, Delano Da
Teamspeler
Grando, Ginaldo
Teamspeler
Klunnen, Jurre
Teamspeler
Maatman, Gina
Teamspeler
Pina de Oliveira, Vasco
Teamspeler
Szokol, Dean
Teamspeler
Venderbosch, Bas
Teamspeler
Vries, Sem de
Teamspeler
Veer, Benjamin van 't
Technische staf

Almere FC JO15-2

(Zaterdag) favorite
Trainer: Rody Schouten
Training
di 19:00 - 20:30 2A-Half veld
do 19:00 - 20:30 3B-Kunst
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Asperen, Georgey van
Teamspeler
Bali, Mounssif el
Teamspeler
Beusekom, Dean van
Teamspeler
Campos Neto, Ezra de
Teamspeler
Herman, Renzo
Teamspeler
Lettinck, Mike
Teamspeler
Meer, Mauro van der
Teamspeler
Salles, Luigi
Teamspeler
Scheer, Sem v.d.
Teamspeler
Wolf, Tristan
Teamspeler
Asperen, Lody van
Technische staf
Schouten, Rody
Technische staf

Almere FC JO15-3

(Zaterdag) favorite
Trainer: Marcelino van der Stede
Training
ma 17:45 - 19:00 3B-Kunst
wo 17:45 - 19:00 5A Gras
Stede, Marcelino van der
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Baijards, Sven
Teamspeler
Herbert, Lars
Teamspeler
Hok-A-Hin, Delano
Teamspeler
Koulen, Milgenchio
Teamspeler
Michiels, Pablo
Teamspeler
Netten, Sam van
Teamspeler
Niewöhner, Tijmen
Teamspeler
Nijhuis, Aaron
Teamspeler
Roos, Matthew
Teamspeler
Tanis, Jeffrey
Teamspeler
Walther, Filio
Teamspeler
Plessius, Nicky
Technische staf




Onder 15 Meiden

Almere FC MO15-1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Martin Bakker
Training
ma 19:00 - 20:30 3A Kunst
wo 19:00 - 20:30 6B-Gras
Ellerman, Maaike
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Alfaroky, Romaisa
Teamspeler
Bakker, Bo
Teamspeler
Bakker, Tessa
Teamspeler
Bigot, Kyra
Teamspeler
Brands, Jessica
Teamspeler
Hoogewerf, Alanis
Teamspeler
Lannooy, Morena de
Teamspeler
Raan, Jaimee van
Teamspeler
Reerink, Noémy
Teamspeler
Sheekhowmohamed, Sabrina
Teamspeler
Velzen, Jessie van
Teamspeler
Bakker, Martin
Technische staf

Almere FC MO15-2

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 19:00 - 20:30 5B Gras
wo 19:00 - 20:30 3A Kunst
Scholsberg, Marlon
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Berendsen, Sierra
Teamspeler
Houttuin, Angelina
Teamspeler
Jongh, Gilianna de
Teamspeler
Kruk, Lisa van de
Teamspeler
Otten, Fleur
Teamspeler
Pelt, Jayda van
Teamspeler
Pruim, Jill
Teamspeler
Purperhart, Chevennely
Teamspeler
Ruts, Eva
Teamspeler
Verduijn, Kim
Teamspeler
Vos, Anouk
Teamspeler




Onder 17

Almere FC JO17-1

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
di 19:00 - 20:30 3A Kunst
Vos, Erik de
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Dool, Beaudey
Teamspeler
Focke, Yari
Teamspeler
Jenniskens, Luka
Teamspeler
Kraneveldt, Jason
Teamspeler
Mensah, Jesse K.A.
Teamspeler
Mpishi, Isaac
Teamspeler
Nijhuis, Boris
Teamspeler
Richardson, Thijmen
Teamspeler
Schaerlaeckens, Stefan
Teamspeler
Vermast, Boy
Teamspeler
Verwilligen, Jordy
Teamspeler
Woudstra, Neil
Teamspeler
El Yaakoubi, Zouhair
Technische staf

Almere FC JO17-2

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 19:00 - 20:30 2A-Half veld
wo 19:00 - 20:30 5B Gras
do 19:00 - 20:30 2B Half veld
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Beijnes, Wesley
Teamspeler
Dekker, Daniël
Teamspeler
El Basuoni, Whesem
Teamspeler
Evertse, Mathijs
Teamspeler
Ewaart, Willem
Teamspeler
Michiels, Raul
Teamspeler
Mulla Ibrahim, Muhamad
Teamspeler
Tigelaar, Luuk
Teamspeler
Vocking, Thijs
Teamspeler
Widjaja, Laurent
Teamspeler
Yusuf, Abdullahi Bashir
Teamspeler
Beijnes, Eddy
Technische staf
Michiels, Ron
Technische staf

Almere FC JO17-3

(Zaterdag) favorite
Trainer: Francois Arnaud De Calavon
Training
ma 19:00 - 20:30 2B Half veld
wo 19:00 - 20:30 5A Gras
Lacroix, Bas G.E.
Overige staf
Verveer, Rinus
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Berg, Sam van den
Teamspeler
Boot, Tiësto
Teamspeler
Geel, Ricardo
Teamspeler
Griffioen, Dave
Teamspeler
Kerssemakers, Luciano
Teamspeler
Kitz, Milan
Teamspeler
Lacroix, Jon
Teamspeler
Lemmeren, Ricardo van
Teamspeler
Tarigan, Dennis
Teamspeler
Verwilligen, Nick
Teamspeler
Wouter, Jerynho
Teamspeler
Boomhouwer, Max
Teamspeler
Arnaud De Calavon, Francois
Technische staf

Almere FC JO17-5

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 19:00 - 20:30 5A Gras
wo 19:00 - 20:30 2A-Half veld
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Bakker, Romeo
Teamspeler
Bekker, Kai
Teamspeler
Goeloe, Rocco
Teamspeler
Koeree, Joey
Teamspeler
Kunick, Bailey
Teamspeler
Mahn, Tiamo
Teamspeler
Bos, Gert
Technische staf
Goeloe, Ralph
Technische staf




Onder 17 Meiden

Almere FC MO17-1

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 19:00 - 20:30 06-Gras
wo 19:00 - 20:30 3B-Kunst
Gille, Monique
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Belkaid, Romaissa
Teamspeler
Does, Renée
Teamspeler
Gille, Romy
Teamspeler
Haak, Lise
Teamspeler
IJzendoorn, Jaimy van
Teamspeler
IJzendoorn, Nicky van
Teamspeler
Jacobino, Jill
Teamspeler
Steengraver, Kirsten
Teamspeler
Winsser, Suzanne
Teamspeler
Zalmstra, Jamie
Teamspeler
Steengraver, Irma
Technische staf
Hameren, Bobbi van
Technische staf

Almere FC MO17-2

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 19:00 - 20:30 3B-Kunst
wo 19:00 - 20:30 6A-Gras
Aerts, Aster
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Anbergen, Maece
Teamspeler
Buitenhuis, Ruby
Teamspeler
Bungener, Charlotte
Teamspeler
Herbert, Sanne
Teamspeler
Kruk, Esmee van de
Teamspeler
Lasten, Carmen
Teamspeler
Okoli, Precious
Teamspeler
Prikken, Myrthe
Teamspeler
Ruts, Sarah
Teamspeler
Wilsterman, Moriaha
Teamspeler
Kelly, Daryenska
Teamspeler
Ruts, Denis
Technische staf




Onder 19

Almere FC JO19-1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Bradley Wolfgang
Training
di 20:30 - 22:00 3A Kunst
do 20:30 - 22:00 3A Kunst
Wolfgang, Bradley
Overige staf
Wolfgang, Humphrey Angelo
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Demiral, Burak
Teamspeler
Ederveen, Sven
Teamspeler
Jaarsveld, Renzo van
Teamspeler
Kalloe, Karan
Teamspeler
Montfoort, Bas van
Teamspeler
Pina de Oliveira, Dario Xavier
Teamspeler
Plomp, Boyd
Teamspeler
Santos Branco Marti, Diego Jeremaih dos
Teamspeler
Wijnruit, Keanu
Teamspeler
Wisker, Bas
Teamspeler
Wolfgang, Humphrey Angelo
Technische staf
Wolfgang, Bradley
Technische staf

Almere FC JO19-2

(Zaterdag) favorite
Trainer: Mauro Gruijthuijsen
Training
di 20:30 - 22:00 3B-Kunst
do 20:30 - 22:00 3B-Kunst
Gruijthuijsen, Mauro
Overige staf
Wolfgang, Bradley
Overige staf
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Afgeschermd
Teamspeler
Bosman, Ryan
Teamspeler
Klinker, Sergio
Teamspeler
Luger, Thom
Teamspeler
Pos, Pjotr
Teamspeler
Raschat, Jeremy
Teamspeler
Snelders, Enzo
Teamspeler
Wolters van der Weij, Max
Teamspeler
Zand, Can
Teamspeler
Gruijthuijsen, Mauro
Technische staf